سوالات متداول

پرسش و پاسخ دوره MBA سالن‌های زیبایی

دوره MBA سالن های زیبایی مناسب مدیران داخلی است؟

بله قطعاً. در این دوره شما علاوه بر یادگیری اصول مدیریت سالن و پرسنل با روش های حل مسئله، فنون و مهارت های ارتباطی و همینطور روش های تصمیم گیری در سالن زیبایی و در ارتباط با سایر پرسنل و مشتریان آشنا می شوید. قطعاً نگرانی های شما در مدیریت بهینه از بین می‌رود و می‌توانید بازوی اجرایی قوی برای صاحب سالن باشید.

شرایط دریافت مدرک MBA سالن های زیبایی چست؟

برای دریافت مدرک MBA سالن های زیبایی شما بایستی ضمن شرکت در تمامی جلسات دوره، کلیه واحدهای اجباری دوره و حداقل یکی از رشته‌های تخصصی را بگذارنید. چنانچه در آزمون پایان هر دوره نمره قبولی دریافت کنید، مدرک MBA سالن های زیبایی وزارت علوم به شما اهدا می‌شود.

مدرک MBA سالن های زیبایی آیا اعتبار دارد و با این مدرک از چه مزایایی بهره‌مند می‌شوم؟

بله. پس از گذراندن دوره و کسب نمره قبولی مدرک MBA سالن های زیبایی وزارت علوم و تحقیقات به شما داده می‌شود. این مدرک مانند سایر مدارک دانشگاهی وزارت علوم معتبر و قابل ارائه به مراکز و سازمانهای مختلف هست. برای تاسیس مرکز زیبایی یا ارائه رزومه همکاری به سالن‌های زیبایی این مدرک معتبر است.

آیا با مدرک MBA سالن های زیبایی می‌توانم مهاجرت کنم؟

مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری یکی از محبوب‌ترین روشهای مهاجرت برای عموم افراد است اما قطعاً آرایشگران متخصص و افرادی که مدرک MBA سالن‌های زیبایی را دریافت کرده باشند، شانس بیشتری در مهاجرت و کارآفرینی و توسعه کسب وکار خود در خارج از کشور را دارند.

فقط آرایشگران می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

خیر، مدیران داخلی کلینیک‌ها و مراکز زیبایی که در لاین‌های آرایشی فعالیت نداشته اند نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

شرایط شرکت در دوره MBA سالن‌های زیبایی چیست؟

متقاضیان شرکت در این دوره می‌بایست دارای مدرک تحصیلی حداقل دیپلم یا کارشناسی به همراه 3 سال سابقه کاری مرتبط باشد همچنین دانشپذیران این دوره بایستی حداقل 18 و حداکثر 68 سال داشته باشند، دارا بودن دیپلم آرایشگری سازمان فنی و حرفه‌ای یا 2 سال سابقه کار مرتبط ضروری است.

از ما بپرسید

دوره MBA سالن‌های زیبایی دوره کوتاه مدت در حوزه مدیریت کسب‌وکار،تبلیغات و آموزشهای تخصصی است که مناسب عموم آرایشگران خانم و آقا و مدیران مراکز و کلینیک‌های زیبایی است. لطفاً سوالات بیشتر خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.


سوالات خود را با ما در میان بگذارید